KURZ - ZA VNITŘNÍ SVOBODOU

Prožitkový a transformační workshop, který Ti otevře srdce.

Jakou ženou se cítíš být?

 • Jsi často unavená a neumíš si ustát svá rozhodnutí? 
 • Máš kolem sebe lidi, kteří s Tebou manipulují nebo se Ti pletou do života?
 • Zatěžují Tě často negativní pocity a strachy, kterých se neumíš zbavit?
 • Často křičíš na děti nebo si dokonce myslíš, že nejsi dobrá máma?
 • Máš pocit, že nejsi respektovaná a přijímaná taková, jaká jsi?
 •  Pronásleduje Tě představa, že na sobě musíš něco zlepšit?
 • Nelíbíš se sama sobě a nacházíš na sobě pořád chyby? 

Nemusíš se tak cítit, pokud změnu vítáš...

Jak se budeš cítit po kurzu?


 • Budeš víc tvořit a mít odvahu jít do nových projektů.
 • Budeš vnímat, kdy jsi sama sebou a ve své síle.
 • Budeš ve vnitřní svobodě, krůček po krůčku.
 • Budeš se cítit lehčí, uvolněnější a šťastnější.
 • Budeš se umět vždy správně rozhodovat
 • Budeš bez výčitek a pocitů viny.
 • Budeš cítit naději v lepší život.

Začni vnímat samu sebe, jako ještě nikdy předtím... 

Co se na kurzu naučíš? 

 • Naučíš se pracovat s jednoduchou technikou, která Ti pomůže pročišťovat negativní pocity. 
 • Rozpoznáš, kdy děláš věci pro sebe a kdy jdeš proti sobě.
 • Naučíš se porozumět sama sobě a svůj život si tvořit.
 • Dozvíš se, jak se napojovat na své tělo a zdroj lásky.
 • Naučíš se více vnímat a propojit se se svým tělem.

Kurzem nic nekončí...

Jako absolventka kurzu se můžeš přidat do soukromé FB skupiny, kde tě nadále budu podporovat na tvojí cestě za vnitřní svobodou.


CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ? 
Přihlásit se můžeš už TEĎ! 
 

Kdy: Sobota 4.5.2024 

Čas9-17 hod.

Kde: Centrum RestartujSe, Tomešova 563/2b Brno

Cena: 2 000,- Kč - (na místě)


SLOVA SPOKOJENÝCH ÚČASTNIC KURZU 


Jsem velmi vděčná, že jsem mohla být součástí kurzu, který byl provázen po celou dobu pocitem bezpečí, pochopení a lásky. Teď už vím, jak je důležité vnímat svoje tělo a svoje pocity. Pozorovat jak reaguji v každodenních situacích, které nám život přichystá, ale především jak si pomoci a rozeznat to své od cizího. Nemohu říci, že jsem nyní v dané technice mistr, ale jak se říká ,,Cesta je cíl" a já ti Evičko děkuji, že jsi mi tu cestu ukázala. Věřím, že cíl není daleko. 

Nikča

na mateřskéCítím vděčnost, že jsem měla tu možnost být součástí kurzu Za vnitřní svobodou u Evči. Během kurzu jsem zažila skvělou atmosféru úžasných žen plnou sounáležitosti a podpory. Vnímám velký posun ve vnímání sebe sama. Děkuji Evi, že jsi mi pomohla najít cestu k sobě a být na sebe vlídná. Kurz Za vnitřní svobodou doporučuji každé ženě, která chce pochopit, co se v ní v nelehkých situacích odehrává a jak s tím dále pracovat.

Lenka Č.

na mateřskéKurz byl pro mě hezky stráveným dnem. Evička nikoho do ničeho netlačí, takže vůbec nevadilo, že jsem nesdílela své pocity se zbytkem skupiny. 

Stačilo mi, že jsem vnímala sama sebe, přemýšlela o svých pocitech a vnitřních reakcích a byla jsem ráda, že věnuji celý den jen sama sobě. Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí a že se mi ukázala nová cesta. 

Děkuji Evi.

Alice

zdravotní sestraEvi, mám na srdci pár vět 🌷Individuální propojení mi doslova zachránilo život a během pár hodin se vše otočilo k lepšímu. Ani si neumím představit, jak by to všechno bylo, nebýt Tvojí pomoci. Ze stavu úplného zoufalství, strachu i vzteku, nejistoty, studu a dalších negativních emocí se po chvíli dostavila síla to změnit, odhodlání podnikat nelehké kroky, sebedůvěra, odpuštění, vděčnost, láska...

Na kurzu jsem zjistila, že už mám v sobě to podstatné vyřešené a cesta k životu v lásce je nám otevřená. Naopak se ukázalo, že témata, která vyžadují pozornost, tu ještě jsou a je stále na čem pracovat. Cítím se s tím dobře a úplně klidně, protože, když to nepůjde, vím koho můžu požádat o pomoc. Nakonec jsem i za ty nejtěžší životní zkoušky vděčná. Děkuji Ti za sebe i svoje děti ❤️

Miri, Naty, Eli 
Evi, moc děkuji za kurz Vnitřní svobody. Tento kurz byl pro mě velice obohacující. Přišla jsem na to, že spoustu věcí, které podvědomě i nevědomě dělám mi škodí a přivedl mě na cestu sebepoznání, 

cítění a sebelásky.

Říkala jsem si, že se mám už docela ráda, ale po tvém kurzu jsem zjistila, že je opravdu ještě na čem pracovat. Technika, kterou jsi nás naučila je fantastická. Teprve se ji učím, ale už teď pociťuji úlevu při jejím praktikování. 

Negativní myšlení a následný smutek z tohoto, snad ve vteřině mizí. Je to pro mě veliký posun k tomu mít se ráda a neubližovat si. Všem, kteří se chtějí mít ve svém životě radostněji a s lehkostí čelit nástrahám všedního života, tenhle kurz doporučuji.

Martina

účetníKurzu za vnitřní svobodu jsem se zúčastnila již s částečnými zkušenostmi s předávanou metodou. Metoda mi již dříve pomohla zbavit se toho nejvíce vysilujícího, a sice neustálého strachu o děti. Naučila jsem se určité pocity uvolňovat a vypouštět. Na kurzu, mi ale konečně všechno důkladně zapadlo do sebe a sedlo si.

 Dokonce jsem se začala pouštět do hlubších témat, okolo kterých delší dobu chodím po špičkách. Kurz byl veden velmi profesionálně, lidsky a zajímavě. Atmosféra byla příjemná a bezpečná. 

Eva se nám absolventům kurzu věnuje i po jeho skončení, radí nám a připomíná, abychom nezapadly do běžné rutiny a v samém shonu na metodu nezapomněli. Moudrých rad člověk slyší a čte mnoho, ale Kurz za vnitřní svobodu je skutečně důsledným "výcvikem" a jeho pozitivním následkem může být změna vzorců chování a myšlení, což je jedna z nejnáročnějších věcí na cestě k seberozvoji. Kurz bych doporučila všem, kteří nechtějí být ovládáni svými pocity, ale chtějí svobodně se svými pocity pracovat. Pro úplného začátečníka může být tato změna skutečným zázrakem.

Alena Luskačová 
Kurz byl pro mě pohlazením pro duši. Hned od první chvíle jsem cítila krásnou a čistou energii. Během kurzu mi došlo (jak jsem Ti pak říkala), že témata, o kterých jsme mluvily a byly ještě před týdnem i mým tématem, se mě po pročištění nedotýkaly. I teď po kurzu se snažím pokračovat, vidím změny, které nastávají každým dnem. Nebude asi ideálni všechno hned, ale je i ta cesta je tak hezka. Poznávat sebe sama, kolikrát mě překvapí k jakým myšlenkám a pocitům u sebe dojdu.

Moc Ti děkuji za kurz, za každé sezení. Ve Tvé společnosti se cítím jistější a klidnější, je neuvěřitelné jak umíš vnímat druhé ♥️

Míša


Cítím, že kurz přišel v pravý čas. 

Na sobě pracuji dlouho, ale poslední dobou jsem cítila, že potřebuji posunout dál a díky tomuto kurzu se mi to daří :)

Jsem ráda, že jsem do toho šla. Evča mi ukázala cestu, jak se na sebe naladit, pracovat se svými myšlenkami a být v životě šťastná, svobodná a uvolněná. 

Po kurzu jsem druhý den byla v lese s rodinou. Dokázala jsem se radovat z maličkostí a cítila tu pozitivní energii kolem sebe. Byla jsem jako v euforii. Tu pozitivní náladu jsem šířila na lidi kolem sebe a svět byl hned plný lásky a porozumění.

Alča

asistentka v MŠByl to příjemně strávený den v přátelské společnosti podobně naladěných žen.

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušely nacítit naše běžně potlačované emoce, rozklíčovat je a nechat odejít. A taky přišlo pár aha momentů. 

Můžu kurz doporučit všemi deseti.

Evča M.

na mateřskéPro mě bylo absolvování kurzu doslova životním převratem. 

Do té doby jsem se plácala ve vlastních pocitech, které jsem neuměla identifikovat a objasnit.

Díky tobě Evi, se mi otevřela nová cesta. 

Kurz byl pro mě velmi obohacující, úžasná atmosféra a klid. Moc děkuji a velmi se těším na další kurz :-)

Mirka

administrativní pracovniceEva mi pomohla v mnoha věcech, které negativně ovlivňovaly můj život a mé vztahy v rodině. 

Kurz jsem využila abych si dokázala pomoct sama a hlavně mým dětem. Na kurzu jsem měla spoustu AHA momentů a metodu se pokouším využívat každý den. Určitě když bude potřeba, Eviny služby znovu využiji. 

Kurz a její služby doporučuji všemi deseti. 

Veronika S.

na mateřskéKrásné a příjemné setkání s ostatními, ale hlavně sama se sebou, navíc s bonusem, že se jej se mnou zúčastnila i má dcera. Děkuji za něj. Cítím, že téma vč. metod, jak se cítit lépe jsem právě teď potřebovala zahrnout do svého života. 

Iveta
Byl to výjimečný kurz, který mi ukázal jak pracovat sama se sebou, obzvláště pak propojení s vnitřním dítětem, které mi ukázalo, že je vše jednodušší a krásnější. Jsem plná energie a pozitivního myšlení.
Moc ti děkuji


Jana M.

Kurz Za vnitřní svobodou by pro mne jednoznačně pohlazením po duši. Lektorce se podařilo vytvořit pohodový a hlavně bezpečný prostor, ve kterém jsme si mohly dovolit prožít i hlubší procesy. To ovšem záleželo na každé z nás, jak moc si dovolíme se otevřít uzdravení.

Evička byla úžasnou průvodkyní celým sobotním dnem, který uplynul tak rychle, že se nám odtud nechtělo ani odjíždět. Kurz mi změnil pohled na sebe a naučil mě vnímat víc své tělo a přes tělo uzdravovat mysl, čímž se dostavám k vnitřní svobodě, a to je pro mě veliký dar. Velké díky Evi.

Eva H.

sociální pracovniceChci Evě poděkovat za její kurz.

Dozvěděla jsem se jak pracovat s negativními myšlenkami a pocity. Nejen jak se jich zbavit, ale jak je přetvořit a využít k začátku něčeho nového a pozitivního. Také kolektivní práce ve skupině pomůže člověku pochopit to, co si sám nikdy neuvědomí. Vše je o vývoji a tak děkuji Evičce za navedení na novou cestu.

Za mne kurz super.

Lucka

učitelka v MŠEvi, píšu ti moje zážitky ze sobotního kurzu. Mám pocit, že to byl velký puclík k mé skládačce ohledně sebelásky. Tvoje krásná energie, hlas a láska mě úplně pohltila a hltala jsem tvoje každé slovo. 

Postupy jsem začlenila do mého běžného dne. Věřím, že tvoje práce pomáhá hodně ženám. 

Jitka Z.
O tom co Eva dělá, jsem se dozvěděla náhodou. První hovor s ní by l velmi intenzivní a hluboký. Dost mi pomohl pochopit určité věci, které se mi dějí. Pomohlo mi to si ujednat rodinné záležitosti. 

Na jejím kurzu to bylo úžasné. Eva se dokáže vcítit a najít ,,jádro pudla" a napoví, jak se to může vyřešit. U mě je to někdy běh na dlouhou trať, ale strašně mi pomohla ze začarovaného kruhu.

Sice je teď ještě práce přede mnou, ale cesta je teď mnohem snazší. Moc děkuji. 

Jitka K.

zdravotní sestraJsem moc ráda, že jsem se na kurz přihlásila. Už nějakou dobu pracuji na svém sebepřijetí a celkové nápravě svého sebevědomí....a že je to fuška :)  A tento kurz byl jako balzám na duši💗 Odcházela jsem jako znovuzrozená....plná lehkosti a dosycená díky své vnitřní síle, na kterou jsem se pomocí krásných meditací napojila a posílila tak pouto sama se sebou🙏🏻
Z kurzu si odnáším velký AHA moment a jsem ráda, že jsem se utvrdila, že ta mnohdy trnitá cesta, je TA správná...ta která nás posouvá dál... 💗 a díky technikám, které nás Eva naučila, může být postupem času méně a méně ostnatá 😊
Prostředí kurzu bylo moc krásné a cítila jsem se tam velice příjemně. Eva je úžasná lidská bytost. Děkuji 💗


Pavla

Vnímáš, že nadešel čas, abys šla do této vnitřní proměny, poznala více sama sebe a uměla si svůj život tvořit? 

Nejčastější otázky ohledně kurzu.

1. Budu muset sdílet s ostatními? 

Ne. Je pro mne důležité, aby ses cítila komfortně. Udělám vše proto, abych Ti na kurzu vytvořila bezpečný prostor a cítila ses plně přijatá taková, jaká jsi. Tvé NEsdílení s ostatními bude stejně přijaté, jako Tvé sdílení. 

2. Budeme muset pracovat ve dvojicích? 

Ne. Chci Ti dopřát prostor, abys mohla vnímat jen samu sebe. Po dobu kurzu budeš jen vnímat a pozorovat své tělo, svoje pocity, myšlenky a emoce. To Ti pomůže k tomu, aby sis přišla na to, jaká jsou ta Tvoje témata, se kterými můžeš později pracovat, aby jsi byla ve větší harmonii a vnitřní svobodě.  

Přihlásit se můžeš tady. 

Nechej mi na sebe kontakt, rezervuji Ti místo a pošlu další informace.


(Moje služby ani tento kurz není vhodný pro labilní jedince, ani dlouhodobé uživatele psychofarmaka)