KURZ ZA VNITŘNÍ SVOBODOU

Prožitkový a transformační workshop, který Ti otevře srdce

 Jakou ženou se cítíš být?

 • Nelíbíš se sama sobě a nacházíš na sobě pořád chyby? 
 • Máš kolem sebe lidi, kteří s Tebou manipulují nebo se Ti pletou do života?
 • Pronásleduje Tě představa, že na sobě musíš něco zlepšit?
 • Jsi často unavená a neumíš si ustát svá rozhodnutí? Když to uděláš, máš pocit viny?
 • Máš pocit, že nejsi respektovaná a přijímaná taková jaká jsi? 
 • Zatěžují Tě často negativní pocity a strachy, kterých se neumíš zbavit? 
 • Často křičíš na děti nebo si dokonce myslíš, že nejsi dobrá máma?
 • Nevnímáš tolik lásky a pozornosti od partnera, kolik jí potřebuješ?            Tohle všechno můžeš změnit, pokud změnu vítáš...


Jak se budeš cítit po kurzu?

 • Budeš ve vnitřní svobodě, krůček po krůčku.
 • Budeš vnímat, kdy jsi sama sebou a ve své síle.
 • Budeš se cítit lehčí, uvolněnější a šťastnější.
 • Budeš se umět vždy správně rozhodovat. 
 • Budeš víc tvořit a mít odvahu jít do nových projektů.
 • Budeš cítit naději v lepší život.
 • Budeš bez výčitek a pocitů viny.
 • Budeš víc vnímat samu sebe.


Co se naučíš? 

 • Jak se lépe vnímat, popsat své pocity a porozumět sobě sama.
 • Rozpoznáš, kdy děláš věci pro sebe a kdy jdeš proti sobě.
 • Naučíš se pracovat s jednoduchou technikou, která Ti pomůže pročišťovat negativní pocity.
 • Dozvíš se, jak se napojovat na své tělo a zdroj lásky.
 • Budeš umět pracovat se zrcadlením.Kurzem nic nekončí. 

Jako absolventka kurzu se můžeš přidat do soukromé FB skupiny, kde tě nadále budu podporovat na tvojí cestě za vnitřní svobodou.


Pokud chceš být informovaná o dalším vypsaném termínu, sjeď až na konec této stránky a nechej mi na sebe kontakt. Až bude otevřený nový termín, ozvu se ti :)

Sobota : 9:00 - 17:00

Kde: Centrum RestartujSe, Tomešova 563/2b Brno

Cena: 2 000,- Kč - (na místě)


Reference od absolventek kurzu   

Jsem velmi vděčná, že jsem mohla být součástí kurzu, který byl provázen po celou dobu pocitem bezpečí, pochopení a lásky. Teď už vím, jak je důležité vnímat svoje tělo a svoje pocity. Pozorovat jak reaguji v každodenních situacích, které nám život přichystá, ale především jak si pomoci a rozeznat to své od cizího. Nemohu říci, že jsem nyní v dané technice mistr, ale jak se říká ,,Cesta je cíl" a já ti Evičko děkuji, že jsi mi tu cestu ukázala. Věřím, že cíl není daleko. 

Nikča

na mateřskéCítím vděčnost, že jsem měla tu možnost být součástí kurzu Za vnitřní svobodou u Evči. Během kurzu jsem zažila skvělou atmosféru úžasných žen plnou sounáležitosti a podpory. Vnímám velký posun ve vnímání sebe sama. Děkuji Evi, že jsi mi pomohla najít cestu k sobě a být na sebe vlídná. Kurz Za vnitřní svobodou doporučuji každé ženě, která chce pochopit, co se v ní v nelehkých situacích odehrává a jak s tím dále pracovat.

Lenka Č.

na mateřské


Evi, moc děkuji za kurz Vnitřní svobody. Tento kurz byl pro mě velice obohacující. Přišla jsem na to, že spoustu věcí, které podvědomě i nevědomě dělám mi škodí a přivedl mě na cestu sebepoznání, 

cítění a sebelásky.

Říkala jsem si, že se mám už docela ráda, ale po tvém kurzu jsem zjistila, že je opravdu ještě na čem pracovat. Technika, kterou jsi nás naučila je fantastická. Teprve se ji učím, ale už teď pociťuji úlevu při jejím praktikování. 

Negativní myšlení a následný smutek z tohoto, snad ve vteřině mizí. Je to pro mě veliký posun k tomu mít se ráda a neubližovat si. Všem, kteří se chtějí mít ve svém životě radostněji a s lehkostí čelit nástrahám všedního života, tenhle kurz doporučuji.

Martina

účetní

Cítím, že kurz přišel v pravý čas. 

Na sobě pracuji dlouho, ale poslední dobou jsem cítila, že potřebuji posunout dál a díky tomuto kurzu se mi to daří :)

Jsem ráda, že jsem do toho šla. Evča mi ukázala cestu, jak se na sebe naladit, pracovat se svými myšlenkami a být v životě šťastná, svobodná a uvolněná. 

Po kurzu jsem druhý den byla v lese s rodinou. Dokázala jsem se radovat z maličkostí a cítila tu pozitivní energii kolem sebe. Byla jsem jako v euforii. Tu pozitivní náladu jsem šířila na lidi kolem sebe a svět byl hned plný lásky a porozumění.

Alča

asistentka v MŠByl to příjemně strávený den v přátelské společnosti podobně naladěných žen.

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušely nacítit naše běžně potlačované emoce, rozklíčovat je a nechat odejít. A taky přišlo pár aha momentů. 

Můžu kurz doporučit všemi deseti.

Evča M.

na mateřské

Kurz Za vnitřní svobodou by pro mne jednoznačně pohlazením po duši. Lektorce se podařilo vytvořit pohodový a hlavně bezpečný prostor, ve kterém jsme si mohly dovolit prožít i hlubší procesy. To ovšem záleželo na každé z nás, jak moc si dovolíme se otevřít uzdravení.

Evička byla úžasnou průvodkyní celým sobotním dnem, který uplynul tak rychle, že se nám odtud nechtělo ani odjíždět. Kurz mi změnil pohled na sebe a naučil mě vnímat víc své tělo a přes tělo uzdravovat mysl, čímž se dostavám k vnitřní svobodě, a to je pro mě veliký dar. Velké díky Evi.

Eva H.

sociální pracovniceChci Evě poděkovat za její kurz.

Dozvěděla jsem se jak pracovat s negativními myšlenkami a pocity. Nejen jak se jich zbavit, ale jak je přetvořit a využít k začátku něčeho nového a pozitivního. Také kolektivní práce ve skupině pomůže člověku pochopit to, co si sám nikdy neuvědomí. Vše je o vývoji a tak děkuji Evičce za navedení na novou cestu.

Za mne kurz super.

Lucka

učitelka v MŠVnímáš, že nadešel čas, abys šla do této změny a na cestu  vnitřní svobody? 


POKUD ANO...

 Přihlásit se můžeš tady. Nechej mi na sebe kontakt, rezervuji Ti místo a pošlu další informace. 

Těším se na tebe!