PROPOJENÍ S VNITŘNÍ ŽENOU

Workshop, který Tě dostane blíž k sobě samé

      Týká se to i Tebe? 

 • Srovnáváš se s ostatními ženami a necítíš od nich podporu?
 • Nechceš už následovat ženy ve tvém rodu v jejich nastavení, které jim způsobovalo nesoulad v životě?
 • Trápí Tě bolestivá menstruace nebo endometrióza?
 • Nakládáš si toho na sebe moc a jsi často unavená
 • Byl u Tebe v rodině muž, který ženy nedoceňoval? 
 • Máš pocit, že je toho na Tebe moc?
 • Potřebuješ mít vše pod kontrolou?  
 • Jsi v neharmonickém vztahu
 • Jdeš často přes své hranice?
 • Přebíráš mužskou energii?   

POJĎ TO SE MNOU ZMĚNIT A PROBUĎ V SOBĚ ŽENSKOU SÍLU.

Dnešní doba na nás ženy vyvíjí obrovský tlak. Máme pocit, že musíme všechno zvládnout. 

Jinak se cítíme méněcenné a bojíme se vlastního selhání. Když se naučíme vnímat SVOJI VNITŘNÍ ŽENU, naslouchat svému tělu, naše menstruace nebude tak bolestivá, naše tělo nás nebude skrze nemoci zastavovat, abychom se přestaly potlačovat.

V dnešní době má hodně žen problém s otěhotněním, trpí endometriózou, jsou vyčerpané a zapomínají na to, co je jejich přirozenost. Proto přestávají cítit svoji ženskou sílu. 

Když se žena naučí se svojí ženskou sílou propojovat, začnou se dít v jejím životě zázraky. 

JEDNODUŠE SI VEZME SVOJI ZTRACENOU SÍLU ZPĚT.

      Jaký den prožijeme?

 • Propojíme naši vnitřní ženu a vnitřního muže.
 • Povíme se o tom, jaké principy k nám ženám patří.
 • Řekneme si o fázích cykličnosti a proč si podle nich plánovat diář. 
 • Poléčíme si celou ženskou rodovou linii a vztah s maminkou.
 • Uzdravíme si v sobě sesterství, vztah k ženám, aby ses cítila více podporovaná a ty sama uměla podporu každé ženě dát. 
 • Povíme si o tom co ničí partnerský vztah, když nejsme v ženské energii a jaká role je nás žen ve vztahu. 
 • Aktivujeme a propojíme se s naší sexuální energií a láskou.
 • Budeme tvořit, protože to k nám ženám patří. Budeme pracovat s automatickou kresbou.
 • My ženy potřebujeme prostor pro sdílení. Kdo to tak bude cítit, může otevřít různá ženská témata.

Nauč se komunikovat se svojí vnitřní ženou. 

Pokud chceš být součástí, napiš mi, že máš o kurz zájem a já Ti dám vědět, kdy otevřu další. ;)KDE?  Centrum RestartujSe, Tomešova 563/2b Brno

KDY? Sobota 16.3.2024; 9-17 hodin

CENA - 2000,- (na místě). 


Místo na kurzu si můžeš REZERVOVAT tady :)

Vyplň všechny potřebné údaje a já se Ti ozvu co nejdříve, abych Ti poslala více informací...

(Moje služby ani tento kurz není vhodný pro labilní jedince, ani dlouhodobé uživatele psychofarmaka)

KRÁSNÁ SLOVA ŽEN, KTERÉ KURZEM PROŠLY:


Přihlásila som sa na kurz u Evičky Propojení s vnitřní ženou. Trošku zo zvodavosti, co sa nového dozviem a po druhé som potrebovala vylecit svoje zenstvi. Kurz byl plny aha momentů a obrovska sila zenskej energie. Dalo mi to naozaj hodne vela. Vyčistily sme spolecne zensku rodovu liniu a tym ze sa stale snazim pracovat na sebe svojom sebevedomi som sa vdaka kurzu posunula zase o krok dopredu. Bolo tam krasne a prijemne prostredie a myslim, ze sme si tak vseci nejako sadly a vdaka Evke sme stravily spolu krasny naplneny den. Takze urcite odporucam, to to uzasna sila energie a my zeny sme proste uzasne. Díky Evi. 

                  Monika H.Kurz Propojení s vnitřní ženou pro mě mnoho znamenal a také mnoho otevřel. 

Byl to smysluplně strávený čas v jemnosti a laskavosti sama k sobě. Meditace, propouštění, plynutí v čase v nádherném místě s úžasnými ženami. Jeho náplň a posloupnost byla skvělá a jsem moc vděčná sama sobě, že jsem si tento Den pro Ženu dopřála. Děkuji za možnost být součástí kruhu žen a za to co tvoříš Evičko. 

Děkuji 💖

Veronika D.


Evi, chtěla bych moc poděkovat za kurz Propojení s vnitřní ženou. Uvědomila jsem si do hloubky více svou hodnotu mého ženství. Začala jsem se více milovat a být hrdá na to, že jsem žena. Utvořila jsem si základ a nový pohled, uvědomila si význam aktivity a odpočinku v jednotlivých fázích cyklu. Díky tvým cvičením jsem dokázala lépe napojit na sebe a naučila se pracovat na svých rezervách. Člověk je stále na cestě, ale je dobré se někdy zastavit a vycentrovat směr. Je radost, když najdeš a víš, že je to ono. Děkuji a přeji hodně štěstí Tobě a všem ženám. 

Lucie K.Evi, na kurzu - Propojení s vnitřní ženou, kde jsi nám ukázala, jak pracovat s emocemi a intuicí, propojovat se sama se sebou a o čem ta ženskost vlastně je, jsem měla jeden aha moment za druhým, vše do sebe zapadalo. 

Postupně si vše sedalo a můžu říct, že jinak nahlížím, jak na sebe, tak i na dění kolem sebe. Našla jsem tam spoustu odpovědí na mé nevyřčené otázky. Atmosféra, kterou jsme tam všechny vytvářely byla úžasná. Nadchlo mě to natolik, že čekám na další kurz. 

 Velké díky za to co děláš. 

Irena

Pokud toužíte po lepším napojení na sebe samé, pochopení a přijetí svého cyklu, dni plném odpočinku a zastavení se v dnešní uspěchané době, tak je tento kurz u Evičky, přesně to, co hledáte. Klid, nadhled, spokojenost a vděčnost – s těmito pocity odcházím z každého Evinného kurzu. 

Už se velmi těším na další. Každé ženě, která je na cestě k sobě, vřele doporučuji kurzu se účastnit. Věřím, že budete více než spokojené.

LenkaJiž podruhé jsem měla možnost být součástí kurzu pod vedením úžasné ženy Evy Majerové, tentokrát kurz Propojeni s vnitřní ženou a opět jsem odcházela nabitá pozitivní energií a obohacená cennými radami. Kurz vřele doporučuji a Evě moc děkuji za to co dělá a jak to dělá. 

S láskou 

PavlínaAbsolvovala jsem kurz Propojení s vnitřní ženou a měla možnost vidět, jak moc je tělo propojené s hlavou, kdy se, mimo jiné, aktuální zdravotní potíže s menstruací daly do pořádku již den po kurzu. 

Moc za vše děkuji.

Radka