S ČÍM VÁM MOHU POMOCI

Pochopit souvislosti ve Vašem životě.

Stává se Vám, že se Vám opakují stále stále stejné situace v životě?

Potkáváte stejné partnery, nemůžete si najít partnera nebo práci, nemáte harmonické vztahy, nerozumíte si s dětmi, často se Vám vrací stejné onemocnění, okolí Vás nerespektuje, nevážíte si sami sebe?

Nerozumíte, proč se to děje zrovna Vám? 

Pochopení souvislostí je to nejdůležitější z celého sezení. Ať už čistíme bloky jakoukoliv metodou, prvně zjišťujeme, proč se Vám to děje. 

Už jen díky uvědomění a nalezení příčiny se blok částečně čistí.

Jak začít vnímat sám sebe.

Je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou pro sebe můžete udělat. 

Máte pocit, že nevnímáte sami sebe, žijete životy a přesvědčení druhých lidí, nemůžete najít smysl života a necháte se sebou často manipulovat?

Jen pokud si dovolíte vnímat své pocity a řeč svého těla, potom dokážete jít podle plánu své duše.

Naučím Vás jak následovat jen svůj vnitřní hlas. Díky tomu si budete jistí a nebudete litovat svých rozhodnutí. 

Jako bonus se ztratí náladovost, naštvanost, podrážděnost a budete vnímat jen ty důležité věci ve Vašem životě, které za to stojí. 

Poléčit vztah k sobě a k vnitřnímu dítěti.

Pokud se nepřijímáte, jak můžete očekávat, že Vás přijmou ostatní? 

Pokud se nemáte rádi, jak to můžete očekávat od svého okolí? 

Když se člověk nemá rád, je podrážděný, netrpělivý, arogantní, nevěří si, podceňuje se, bojí se pustit se do nových věcí, bojí se změn, bojí se mluvit před skupinou lidí, je kritický vůči ostatním.  

Pokud poléčí do hloubky vztah k sobě, vrací se pocit vnitřní svobody, harmonie, zlepšují se vztahy, hlavně partnerské, přichází radost a hravost do života. A to stojí za to. :)

Zharmonizovat partnerský vztah.

Partnerské vztahy dokáží pěkně potrápit. Všichni toužíme po harmonickém vztahu, po pozornosti od partnera, po něze, po porozumění... 

Takový vztah nemusí být jen v pohádce. A nemusíte ani hledat jiný vztah, pokud svého partnera milujete a on Vás.

Podpořím Vás na cestě k harmonickému vztahu díky třem sezením.

Na prvním poléčíme vztah s rodiči a různá přesvědčení, která nejsou Vaše. Na druhém sezení se zaměříme na vztah k sobě a k Vaší drahé polovičce. Na třetím sezení poléčíme Váš vztah přes energetické čtení, kde ucítíte nádhernou vlnu lásky a pocit bezpečí. 

Pročistit strachy.

Pokud Vás omezují strachy, tak věřte, že to není přirozený stav. Rozhodovat se v životních situacích na základě strachů, je vždy špatně zvolená cesta, která dříve nebo později vyplyne najevo. 

Bojíte se pustit do nových věcí? Zažít něco nového? Cestovat? Máte různé fobie? Strachujete se až nepřirozeně o své blízké? Přepadá Vás panika, že se něco stane? Máte stísněný pocit na hrudi?  Je v pořádku se nebát a dovolit si zvolit cestu lásky a harmonie. 

Společně najdeme příčinu Vašich strachů a pošleme je navždy pryč. 

Úzkosti a panické ataky.

Pokud jsme pod vlivem chronického stresu a situaci, která to způsobuje, v životě neměníme, naše tělo nás na to začne upozorňovat.  

Např. bolestí trapézových svalů, bolestí hlavy v oblasti spánků, brněním končetin, motáním hlavy, sevřením těla nebo tlakem na hrudi. 

Úzkosti jsou strach z budoucnosti. Pokud neléčíme úzkosti, přechází následně do panické ataky.

Panická ataka je velmi nepříjemný stav, kdy se bojíme o svůj život a máme pocit, že své tělo nemáme pod kontrolou. 

Na našem prvním setkání najdeme příčinu Vašich úzkostí. Pročistíme vše, co Vám vyvolává stres. Naučím Vás pracovat se sebou samým. Jak více vnímat sám sebe, své tělo a jak se umět orientovat ve Vaší mysli. Předám Vám také techniky, díky kterým se naučíte v krizových situacích