SLOVA MÝCH SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

                        Alena B.


Jsem neskutečně vděčná, že jsem mohla Evu blíže poznat. 

Pomohla mi se v životě posunout někam dál a život si užívat plnými doušky. Ukázala mi cestu, jak si spoustu věcí v hlavě mohu nastavit jinak a bylo jen na mně, jestli se tím směrem vydám.

Ten pocit euforie v následujících dnech po jednom sezení jsem snad v životě nezažila. Připadala jsem si jako na obláčku a nedokázala si představit, že mohu být v životě šťastnější... 

Po každém sezení cítím během pár hodin totální fyzické vyčerpání (těžké a unavené tělo), že si v průběhu dne musím jít na 2 hodiny lehnout a spát, ale za tu následnou euforii to rozhodně stojí.                       Pavlína R.


"Evička je úžasná, velmi intuitivní bytost a já jsem nesmírně vděčná za to, že se naše cesty zkřížily. Moc mi pomohla s problémem, který mě trápil dlouhou dobu, a se kterým jsem si sama nedokázala poradit. Evička mi během jednoho sezení pomohla dostat se přímo k jádru problému a nechat odejít emoce, které jsem si v sobě dlouho nesla, a které jsem měla problém identifikovat. Pomohla mi vyčistit vztah, který ve mě všechny tyto negativní emoce způsoboval a já se díky ní už během našeho sezení začala cítit lépe. Problém, se kterým jsem za Evičkou přišla je nyní úplně pryč a já se po dlouhé době cítím zase svobodně a v souladu se svou duší. Z celého srdce jí tímto děkuji!"
                         Jitka K.


O tom co Eva dělá, jsem se dozvěděla náhodou. První hovor s ní byl velmi intenzivní a hluboký. Dost mi pomohl pochopit určité věci, které se mi dějí. Pomohlo mi to si ujednat rodinné záležitosti.  Lucie T.


Terapie s Evou jsou pohlazením po duši. Když jsme se dotýkaly bolestných situací v mém životě, které bylo potřeba pročistit, celou dobu jsem se cítila v naprostém bezpečí. Eva se dokáže do člověka vcítit tak, jako by z Vaší duše přímo četla. Dokáže popsat vždy mé pocity, když je nemohu najít. Pomohla mi s mými strachy, ve vztahu s dětmi i rodiči. Vnímám teď víc sama sebe a je mi mnohem lehčeji na duši. 

Děkuji Evi, jsem Ti za mnohé vděčná. Karolína T.


Evi, dnešní terapie byla poslední a já cítím velkou vděčnost. Po první terapii s Vámi jsem se rozhodla pro balíček - 6 sezení a napsala Vám ,,doufám, že toho nebudu litovat!" :)

Nelituji. Konečně se cítím svobodně uvnitř sebe.

To je ta vnitřní svoboda, o které jste mi říkala, viďte? Moc mi sedí způsob, jakým jste vedla naše sezení. Když jsem chtěla radu, jak se mám rozhodnout, naučila jste mě, jak mám odpovědi hledat v sobě. Předala jste mi spoustu technik, díky kterým se mohu posouvat, abych na nikom nebyla závislá, ani na Vás.

To je pro mě úplně nejvíc a neznám žádného terapeuta, který by tohle nabízel. A že jsem jich už pár poznala... :)

Děkuji moc.

                          Ilona S. Ilona S.


Jsem moc ráda, že jsem Evičku vyhledala a mohla využít její pomoci. Moc mi pomohla a pokud si nebudu vědět rady, tak se na ni zase ráda obrátím. Je velmi příjemná, empatická a umí naslouchat. Po dlouhé době jsem se cítila velmi dobře a také hodně věcí díky ní pochopila.                 Rodina Buchtova


Pár (z mnoha) zkušeností, které s Evou Majerovou naše rodina má.

1) Molusky trvající u syna několik měsíců a náš marný boj (zjistila na dálku příčinu, pročistila, do 1 týdne zmizely a již se nevrátily.

2) Dcera, která měla 2,5 roku, byla u babičky poprvé na hlídání na jedno odpoledne. Po návratu jsem cítila, že něco není v pořádku a i tak se dcera projevovala. Druhý den tam nechtěla jít, ale já ji přemluvila.

Dopadlo to tak, že u babičky začala zvracet a musela se mnou odjet domů.

Paní Eva zjistila příčinu a pročistila to. Dcera během pár minut po čištění byla naprosto zdravé dítě, které okamžitě přestalo zvracet, začalo si zpívat a byla naprosto spokojená.

3) Moje bolest zad trvající několik dnů, na kterou nic nezabírá a já byla už zoufalá. Opět jsem kontaktovala paní Majerovou, která zjistila příčinu, pročistila, já cítila úlevu a bolest během pár minut zmizela.                        Marie M.


U paní Majerové jsem si zakoupila balíček tří konzultací. Všechny naše terapie proběhly přes Skype, jinak bych musela dvě hodiny dojíždět. Byla jsem překvapená, že i konzultace takto na dálku mohou být tak hluboké. Na první terapii mi paní Majerová vysvětlila proč se mi nedaří v mezilidských vztazích. Vše mi dávalo smysl. Přišlo mi několik AHA momentů, které mi pomohly, abych vše pochopila. Vnímám teď větší harmonii v životě i ve vztazích s lidmi. 

Cítila jsem od paní Majerové velký zájem o mně a cítila z ní jemnost ve způsobu komunikace se mnou. To jsem ještě nikdy před tím od nikoho necítila. Když se budu v životě s něčím potácet, zase se na Vás ráda obrátím.                          Jitka M.


Setkání s Evou je vždy příjemné, je z ní cítit velký zájem o člověka a jeho problém. Vícekrát mi pomohla prostřednictvím Bachovy květové terapie i intuitivním koučinkem. 

S její pomocí jsem se zbavila některých "starých zátěží", k lepšímu se posunuly mé problematické vztahy. Během svého života jsem několikrát absolvovala konzultace v psychologické poradně, kde jsem často měla pocit, že zůstáváme na povrchu. 

S Evou jsme se daleko rychleji a efektivněji dostaly ke kořenu daného problému a následnému řešení. A po něm opravdu nastaly změny, někdy hodně překvapivé (v pozitivním smyslu).Romana O.


S paní Evou jsem se setkala poprvé před rokem, kdy jsem měla trápení se svými dvěma dvouletými kočkami. Původně z útulku. Problémy byly od počátku, ale stupňovaly se. 

U jedné rostla agresivita vůči ostatním kočkám a u té druhé se opakovaly několikrát silné bolesti zad. Po SRT nastalo výrazné zlepšení v podstatě ze dne na den. Byla jsem už smířená s tím, že agresivní kočku budu muset někomu darovat. Někomu, kdo by měl jen ji.

Po roce se vše ještě doladilo a z agresivní útočné kočky je neskutečně vděčná, oddaná a mazlivá kočka.

A ta, co měla silné bolesti zad, užívá si pohybu venku za každého počasí a k veterináři jezdíme jen na očkování.

Tato zkušenost mě přivedla k rozhodnutí, pustit se do řešení situací i bolestí v mém životě, se kterými nemůžu hnout delší dobu vlastním úsilím.

Paní Eva, její přístup a metody mě provázely posledním rokem docela intenzivně. Bylo toho hodně, co mě pomohla odblokovat, vyčistit.

Byla pro mě průvodcem při řešení pro mě velmi těžkých životních situací. Děkuji i Vesmíru, že mi paní Evu poslal do cesty a sama sobě za to, že jsem této šance a daru využila.                        Pavlína P.


Po prvním sezení u paní Evy, jsem cítila velkou úlevu na duši. Otevřel se mi vnitřní svět. Dalo mi to sílu na další překonání životních zkoušek. I z dalších sezení, jsem cítila sílu a klid. Uvědomila jsem si, co bych měla od života chtít.                       Kristýna S.


Můj problém byly úzkosti, které přešly v panické ataky. Docházela jsem k psychologovi a následně i psychiatrovi, ale ten mi doporučil jen léky, které jsem nechtěla užívat. Můj stav se nikam neposunul. Úzkosti byly stále moje součást. 

Když jsem dostala doporučení na paní Evu od kolegyně z práce, které s úzkostmi pomohla, hned jsem jí zavolala. Už na prvním sezení přišla na příčinu mých úzkostí a společně jsme pročistily mé strachy. 

Neskutečně se mi ulevilo, i když jsem věděla, že bude potřebovat více sezení, stálo to za to! 

Díky paní Evě dokážu žít zase svobodnější život a už vím, jak vnímat své tělo, které mi dává signály, co mám a nemám dělat. Michal D.


Evu jsem navštívil kvůli špatnému vztahu s mým synem. Ale nakonec jsme "pracovali" jen se mnou. K mému překvapení je syn klidnější, vyrovnanější. A to jen proto, že jsme pročistili moje emoce ve vztahu k němu.

Se synem máme lepší vztah a víc si povídáme. 

Jsem za to moc rád. Eva mi ještě pomohla s různými strachy, které mi komplikovaly život. Díky její laskavé komunikaci a práci, mi je na světě zase o něco líp. 

Díky Evi.